עגלת הקניות
עגלת הקניות ריקה

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

למי מתאים?

מתאים לכל סוגי העור, לכל סוגי האקלים ולכל עונות השנה. תחושה קלילה ולא שומנית.
מתאים לנשים בהריון, לכל הגילאים ולכל המגדרים.
במקרים של אי וודאות יש להיוועץ ברופא.

כיצד מקבלים את המוצרים?

המוצרים מגיעים עם שליח בתאום מראש עד הבית, עד 7 ימי עסקים.

האם יש דוגמיות למוצרים?

לא.
ניתן להחזיר את המוצרים ללא שימוש, ובאריזתם המקורית עד 28 ימים מרגע הרכישה, ולקבל כסף חזרה.

יש הגנה משמש?

כל המוצרים מבוססים על נוסחאות צמחיות רבות עוצמה העשירות בנוגדי חמצון (אנטי אוקסידנטים) המגנים על העור מפני נזקי סביבה ושמש. המוצרים אינם מכילים SPF כימי העלול לפגום המרקם המוצר, ליצר אלרגיות ולהכביד על התחושה.

למה צריך גם סרום וגם קרם?

סרום הוא תמצית מרוכזת של רכיבים צמחיים פעילים המגברים את יכולת החדירה וההשפעה של כל קרם שתניחו מעליו. לכן, הסרום מומלץ כתוספת טיפולים שמגבירה יעילות קוסמטית. במיוחד מגילאי שלושים ומעלה. כמובן שניתן להשתמש גם בקרמים ללא סרום ולקבל תוצאה מעולה וזאת בהתאם לסוג ולמצב העור. ככל שהעור יבש או רפוי יותר כך כדאי יותר להשתמש בסרום.

האם ניתן להשתמש בקרם הפייס- ליפט גם לבד ללא תוספות?

קרם הפייס ליפט הוא במרקם קל מאוד ומיועד להעניק תוצאה של מתיחת פנים מידית. במידה והעור אינו יבש ניתן להשתמש בו גם לבד או מתחת לפריימר/ איפור. במידה והעור יבש או חסר לחות נמליץ להוסיף מעליו קרם יום/ לילה להגברת תחושת הלחות העשירה.

איך מניחים קרם עיניים ומתי משתמשים?

מאחר והעור מסביב לעיניים הוא הדק והיבש ביותר בגוף, מומלץ להשתמש בקרם עיניים פעמיים ביום- מדי בוקר ומדי ערב כדי ליצור שגרת טיפוח יעילה. כדאי להתחיל שימוש כבר בגיל 18 כדי למנוע קמטוטי מוקדמים. חשוב להניח את הקרם בתנועות של טפיחה קלה מסביב לאזור העיניים, בצורת האות- C . מאחר והנוסחה של מול אנד בי היא טהורה במיוחד ונטולת כימיקלים ובושם ניתן להניח את קרם העיניים שלנו גם על העפעף העליון.

מה אורך חיי המדף של המוצרים? האם זה שאין פרבנים לא אומר שהמוצרים מתקלקלים מהר?

חד משמעית לא! אמנם המוצרים נטולי חומרי שימור סינתטיים שנויים במחלוקת, אך יש בהם רכיבי שימור בטוחים לשימוש שמחליפים את הפרבנים ביעילות ובבטיחות. אורך חיי המדף מקביל וזהה לזה של מוצר קוסמטי רגיל. אריזות המשאבה האטומות לאוויר אף הן מאריכות את חיי המדף משום שהן מונעות חשיפה לחמצן. על כל מוצר מופיע הסימון "טוב לשימוש מרגע הפתיחה" המציין לכמה זמן המוצר בטוח למריחה מהרגע שפתחתם את האריזה, למשל M 6 מציין שישה חודשם מרגע הפתיחה. על שמן הגוף הטיפולי מצוין תאריך תפוגה ספציפי כגון: ינאור 2019, משום שמוצר זה אינו מכיל רכיבי שימור כלל וכלל והוא טהור לחלוטין.

האם יש רישיון משרד הבריאות?

בוודאי! מול אנד בי הוא מותג אירופאי שמיוצר בדנמרק בשיתוף מעבדות מובילות. המותג נבחן ועבר את התקינה המחמירה של הדירקטיבה האירופאית ובנוסף, כל מוצר שמיובא לארץ עבר גם את משרד הבריאות הישראלי וקיבל רישיון תמרוקים בחוק כמצוין על המדבקה בעברית.

המוצרים היפו-אלרגניים?

מוצרי מול אנד בי הם יותר מהיפו-אלרגניים ונחשבים לטהורים ולבטוחים במיוחד משום שהם נבחנו לאלרגיה והם נטולי פרבנים (חומרי שימור סינתטיים), אלרגניים, סיליקונים וכימיקלים מזיקים. מתאימים לכל סוגי העור, גם לעור רגיש.

יש לכם שאלה? שאלו אותנו בפייסבוק או ב״צור קשר״ באתר!